Urgjentish ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 15 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
leshoje lokalin me qera i cili gjendet ne katin e par te objectit.
Lokali ka nji sip 300 dhe eshte i pershtatshen per cfardo veprimtarie sepse ka nji pamje maramendese rreth udhes.
ja vlen vetem me pa sa i bukur dhe cfar pamje ka kahe rruga.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim