ordinancë

Jepet me qera nga: andi 11 Jan 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Tashlixhe
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lëshoi me qëra ordinancen e mjeksisë interne. Eshtë përdhese në rrugen "Kuvendi i Bujanit" në lagjen "Tashligje" Ka Koridor,odinancë, banjo dhe terasë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim