HAPESIRE PER ZYRA ME QERA

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen me qera dy kate te shtepise ne Qytezen Pejton ne Prishtine, shfrytezim per zyre.
Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese.
Hapesira e shfrytezueshme totale 250m2, dy kate nga 115m2 me hyrje te veqant, si dhe 20m2 kati perdhese tek hyrja.
• Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht
• Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
• Shtepia ka 2 kate identike qe perbehen nga:
a) 1 zyre konferencash
b) 2 zyre pune
c) 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)
d) Banjo WC
e) Secila zyre ka ballkon
f) Hapesira e podrumit 30m2 (ku eshte nxemja qendrore, por mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi)
g) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.
• Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.

Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 2 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim