HAPSIRË 280 m2 për ZYRE LËSHOJME me QIRA

Jepet me qera nga: JETINI 17 Maj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Adresa: LESHOJ me QIRA HAPSIRË prej 280 m2 : 4 për ZYRE
Sipërfaqe: 280 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LESHOJME me QIRA një HAPSIRE prej 280 m2 në QENDER - PRUSHTINE.


HAPSIRA gjindet në KATIN e ( 1 ) PARË dhe përbëhet prej 280 m2 e NDARË në 4 x ZYRE.

Secila ZYRE e ka BANJON / WC e vet.

Per ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR , LOKALIN në CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER )***
***************************************************************************** Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola 6s 6 5s 5 plus sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine QENDER qafa QIRA shes shitet blej kerkoj ndrrim ndrroj KOMPENZIM marreveshje Ari toke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim