HAPSIRE AFARISTE, LESHOHET PER ZYRE, NE QENDER

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: NE QENDER, TE SHESHI ZAHIR PAJAZITI
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LESHOHET ME QERA HAPSIREN AFARISTE, E CILA GJINDET NE QENDER TE PRISHTINES TEK SHESHI "ZAHIR PAJAZITI" PERKATSISHT MBI "MATISSE" KATI 4.

PERBEHET: 3 HAPSIRA, BANJO, 2 BALLKONE, PAMJE KA LINDJA DHE NGA PERENDIMI (NE SHESH TE PRISHTINES)

QMIMI 400 EURO

TEL: 044/799-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim