HAPSIRE AFARISTE NE RRUGEN AGIM RAMADANI, KATI 1

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: RR.AGIM RAMADANI
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LESHOJ BANESEN ME QERA E CILA GJINDET PERBALLE FAKULTETIT TE EDUKIMIT, rr.Agim Ramadani
KATI 1, KA 4 HAPSIRA, 1 KUZHINE, 1 BANJO, 2 BALLKONE
ESHTE SHUM E PERSHTATSHME PER: AVOKAT, PERMBARUES PRIVAT, NOTER/E, ATELE, DHE SHUM E SHUM VEPRIMTARI TE TJERA.
KA PAMJE KA LINDJA, PERENDIMI DHE JUGU.
QMIMI SIPAS MARRVESHJES.
TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim