Ipet lokali me qera afër shkollës Elena Gjika,400E

Jepet me qera nga: Armend Kelmendi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qera ne siperfaqe prej 90m2. Lokali mund te shfrytezohet per ambulance, call center, banke, poste, zyre konsulence, farmaci, avokature. Ne rast nevoje, disponojme me depo shtese ne hapesire prej 50m2. Lokalet posedojne nxemje qendrore.

Gjindemi në afërsi të shkollës fillore "Elena Gjika", prapa gjimnazit "Sami Frashëri".

Lokali posedon dy banjo dhe ofron mundesi te strukturimit nga brenda sipas nevojes.

Cmimi eshte i negociueshem.

Kontakt informata: 044/765 224
049/115 383

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim