Ipet lokali me qera le lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Hilmi 13 Sht 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit Prishtinë
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Jap lokalin me qera ne lagjen Bregu i Diellit Prishtinë.
Lokali ka ujë,rrymë,intërnet etj.
Lokali eshte 100 M2 dhe eshte i kompletuar per gjdo lloj te biznesit Gjendemi ne lagjen Bregu i Diellit tek banesat e Standardit.Per informata shtese nr kontaktus 044219687 Qmimi mund te diskotohet nuk eshte qmimi fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim