Ipet me qira lokali në qendër të Prishtinës

Jepet me qera nga: Dren 09 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Xhorxh Bush
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali afarist lëshohet me qera.
Lokali gjindet në mes të qendrës së Prishtines në kat të parë, ngjitur me bankën ProCredit, direkt përmbi Fast Food Aurora - Përball Radio Televizionit te Kosoves. Rruga Xhorxh Bush.

Lokali me hapësire 50m², është komplet i renovuar për perdorim si zyre, posedon klimatizim si dhe alarm.
Hapesira është e ndarë në 2 (DY) dhoma, posedon një kuzhinë dhe një banjo.

PERPARESI: Lokali ka mundësine të lidhet me lokalin afër tij, në rast se duhet hapësire e dyfisht, gjithesej prej 100m². Lokali afër tij gjithashtu ipet me qera nga i njejti pronarë,. Cmimi, të negocijohet.

Kontakto në:
+377 (0) 44 175 651
+377 (0) 44 124 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim