Ipet zyra me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Nasuf 13 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Te Kolegji Fama gjendet zyra ne katin e par e mobiluar ne tersi dhe e pershtatshme per nji compani.
Zyra ka kater njisi ndarse ku njiera prej ture perdoret si sall per mbledhje .
Mund ta shiheni ne cdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim