Jap Zyren me qira ne qender te Prishtines 100euri

Jepet me qera nga: luaniii 28 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Jap zyren me qira ne Prishtin te nenkalimi pejton 20m2 dhe shes mobilet e zyre qmimi me qira 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim