Jap banes me qera e prshtatshme per zyre

Jepet me qera nga: Amir 04 Pri 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet me qera banesa ne katin e par perball ambasades Amerikane.
Banesa ka qen zyre dhe eshte e pa mobiluar .ka tri dhoma , sallonin, dy banjo, shpajz dhe dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim