Jap lokalin me qera 400 EUR

Jepet me qera nga: Armend Kelmendi 22 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ali Hadri
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qera ne siperfaqe prej 100m2. Lokali mund te riorganizohet ne hapesiren shfrytezueses sipas nevojes dhe mund shfrytezohet per ambulance, call center, banke, poste, zyre konsulence, farmaci, avokature. Ne rast nevoje, disponojme me depo shtese ne hapesire prej 50m2 (cmim shtese). Lokalet posedojne nxemje qendrore.

Gjindemi në afërsi të shkollës fillore "Elena Gjika", 3 minuta larg Kuvendit te Kosoves.

Lokali posedon dy banjo dhe ofron mundesi te strukturimit nga brenda sipas nevojes.

Cmimi eshte i negociueshem varesisht nga kohezgjatja e kontrates.

Kontakt informata: 044 765 224
044 115 383

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim