Jap me qera lokalin afarist

Jepet me qera nga: xx 09 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qytetza Pejton Rruga Kosta Novakovic 26-A
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qera i cili gjindet ne afersi te lokaleve "Illyria" dhe "Dardania" ne afersi te "Hotel Prishtina"-se. Lokali eshte i pershtatshem per zyre, posedon nyje sanitare. Per me shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim