Japim lokalin me qira

Jepet me qera nga: Isuf 21 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Rruga: Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali ka 24 meter kateror dhe gjindet mbrapa Teatrit Kombetar afer TEB bankes. Eshte i pershatshem per zyre. Numrat kontaktues edhe ne viber: +37744395349 dhe 044-175-698.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim