Jepet lokali me qera te Posta e Madhe

Jepet me qera nga: Mentor 19 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 28 Nëntori
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet lokali me qera në Dardani.
Lokali gjendet afër postës të madhe.
Lokali eshte renovuar tersisht dhe nē gjendje shumë të mirë.
Të interesuarit kontaktoni Mentorin në 045-335-407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim