Jepet lokali me qera

Jepet me qera nga: Fatmir Islami 19 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Jepet lokali me qera
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Jepet lokali me qera ne qender te Prishtines ne rrugen UQK.Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe sherbime tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim