Lëshohen zyret me qira , Te Santea

Jepet me qera nga: ***** 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: rruga Bill Clinton , Santea , Prishtine
Sipërfaqe: 280 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohen zyret me qira te Santea , rruga "Bill Clinton" ne katin e dytë . Gjithësej ka sipërfaqe prej 280 m2 , zyret jane te ndara me knauf. Lokacioni është shumë i përshtatshëm siq shihet edhe ne foto.
Mund të përdoret per kurse (trajnime) te ndryshme ,organizata dhe lloje te ndryshme biznesi.

Kontakti : 049 274 507 Ipko
+377 44 934 957 Vala + Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim