Lëshohet me qera lokal-zyre përball Grandit

Jepet me qera nga: Visar 30 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Lokal me qera përball Grandit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera lokali perballe Hotel Grand-it ne rrugen Garibaldi. Lokali gjindet ne podrum me siperfaqe prej 42 m2. Është komplet i renovuar si dhe posedon WC. Lokacioni eshte shume I pershtatshum per qdo lloj veprimtarie, edhe per zyre apo perfaqesi sepse lokacioni eshte mu ne qender te Prishtines Për qdo informat na kontaktoni në 044188343. Qmimi I diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim