Lëshohet me qira lokali në lagjën Pejton.

Jepet me qera nga: Dardan Rreci 28 Jan 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pejton, Sejdi Kryeziu
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Gjendet afër Ambasades Norvegjeze.
Lokali është nën mbikqyrjen e kamerave 24/7.
Ujë dhe energji elektrike 24/7.
I përshtatshëm edhe per zyrë.
Çmimi me marrëveshje.

Për më shumë informata na kontaktoni në: 044 120-979/049 120-979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim