LOKAL ME QERA rr.UCK afer Komunes se vjeter- PR

Jepet me qera nga: eki 09 Shk 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: rr.UCK 28 afer Komunes se vjeter te Prishtines
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 afer Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe posedon nxemje qendrore, banjo dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro
Tel: 044 248 455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim