LOKAL ME QERA rr.UCK afer Komunes se vjeter

Jepet me qera nga: eki 03 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: rr.UCK28 afer Komunes se vjeter-Prishtine
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 afer Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe posedon nxemje qendrore, banjo dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

Tel: 044 248 455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim