LOKAL me qira në Arbëri (ish Dragodan)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Rr. Ahmet Krasniqi, 200 metra prej rrethit të Lagjes Arbëria (ish Dragodan), në Prishtinë.

Lokali gjendet në rrugën kryesore, në katin përdhesë dhe ka një sipërfaqe prej 30 m2. Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.

Qiraja mujore është 300€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim