LOKAL me qira në Dardani

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Bulevardi Bill Klinton Nr. 7
Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Bulevardin Bill Klinton Nr. 7, në Prishtinë, përballë Stacionit Policor Jugu.

Lokali gjendet në rrugën kryesore, në katin përdhesë, posedon bodrum si dhe ka një sipërfaqe prej 24 m2. Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.

Qiraja mujore është 500€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

Ju mirëpresim.

#‎prishtine‬ ‪#‎dardani‬ ‪#‎zyremeqira‬ ‪#‎lokalmeqira‬ ‪#‎patundshmeri‬
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim