Leshohen zyrat me qera, cmimi shume i mire

Jepet me qera nga: arber 08 Qer 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Adresa: rr.Eduar Lir
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyret gjenden ne Arberi (ish Dragodan), zyret mund te perdoren edhe si lokal, kan nje siperfaqe prej 150m2, zyrja eshte e regullar e shtruar ne laminat dhe ka dy WC, ndriqim shume i mire dhe ambient komod.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim