Leshohen zyret me qira te Shkolla Elena Gjika

Jepet me qera nga: Ariani 03 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: te Shkolla Fillore Elena Gjika
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen 2 zyre me qira te Shkolla Elena Gjika

1. 155m
2. 75m

Informatat ne tel: 044/139-009, 044/120-948 dhe 044/501-497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim