Leshohet lokali me qira ne Dardani afer nenkalimit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qira lokali ne Dardani afer nenkalimit me siperfaqe prej 160m2 dhe ka dy nivele.Lokali eshte i pershtatshem per zyre,banke,etj.Çmimi:3000 euro pak i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim