Leshohet me qera lokali

Jepet me qera nga: Valoni 10 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera lokali perballe Hotel Grand-it ne rrugen Garibaldi. Lokali gjindet ne podrum me siperfaqe prej 42 m2. Është komplet i renovuar si dhe posedon WC. Lokacioni eshte shume I pershtatshum per qdo lloj veprimtarie, edhe per zyre apo perfaqesi sepse lokacioni eshte mu ne qender te Prishtines Për qdo informat na kontaktoni në 044188343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim