Leshohet me qira hapesira per zyre ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Adresa: Dardani afer Santese
Sipërfaqe: 14 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qira hapesiren per zyre ne Dardani afer Santese me siperfaqe prej 14m2 dhe gjindet ne katin e I.Lokali eshte i pershtatshem per zyre avokature,agjencion,etj.Qiramarresi paguan vetem rrymen!Çmimi:160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim