Leshoj lokalin me qera "Qendra Tregtare "

Jepet me qera nga: Zeqir 01 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Leshoj lokalin me qera
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qera "Qendra Tregtare Bregu i Diellit " . Lokali eshte ne katin e 3t dhe ka 28m2 . 044153622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim