Leshoj lokalin me qera

Jepet me qera nga: Jusuf 09 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtine, Rruga Kosta Novakovic Nr 26-A
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera i cili gjindet ne afersi te Hotelit Pllaza dhe Prishtina, me konkretisht pran Kompanise se sigurimeve "Illyria". Per me shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim