Leshoj me qira Lokalin ne dardani

Jepet me qera nga: Shpresa 31 Gsh 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: Dardani mbi kurriz
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet mbi kurriz perball Bill Klintonit dhe eshte I gatshem per qdo veprimtari afariste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim