Leshoj objektin me qira

Jepet me qera nga: Samir 07 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Andrea Gropa Prishine
Sipërfaqe: 185 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen dy kate per afarizem. Hapesira eshte nga 180m2 per cdo kat. Objekti eshte i pajisur me 24 ore uje dhe rryme. Me nxemje qendrore dhe e pajisur me klima(air conditioner). Per ta dite me mire vendndodhjen e objektit, shih foton me poshte. Distanca nga Qeveria e Republikes se Kosoves vetem 50mt. Cmimi eshte 1200 Euro per nje kat. Telefoni: 044 160 461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim