Lokal me Qera 135m, Rr "Gazmend Zajmi" Aktash

Jepet me qera nga: Klinika Dentare Suedeze 24 Krr 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

630 EUR / muaj

Adresa: Rruga Gazmend Zajmi 38A
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali eshte 135 m, i rregulluar mire dhe me shume ndriqim , Ka pamje nga te dy anet, dy rruget. I pershtateshem per veprimtari te ndryshme, Dyqan, Zyere, Restorant... Lokali ka hyrjen nga rruga Gazmend Zajmi (ish Rruga Dubrovniku). Lokali gjendet afer qendres se Qytetit dhe ne rrugen me te frekuentuar ne kete pjes te qytetit. Cmimi i volitshem. Numri Kontaktues: 044542826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim