Lokal me Qera

Jepet me qera nga: Ylli 01 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera Banesa-Lokali me qera. Banesa ka 2 dhoma, 1 Kuzhine, 1 Banjo dhe 2 Ballkone dhe eshte e sapo renovuar. Pozita e baneses eshte shume e pershtatshme per shfrytezim sikur lokal afarist ose zyre dhe gjendet ne rrugen Agim Ramadani 28\8 perballe Hotel Sirius.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim