Lokal me Qira ne Qender Tregtare Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: RealEstateKosova 17 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qendrës Tregtare, Bregu i Diellit nr.2
Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira i cili gjindët në premisat e jashtme të Qendrës Tregtare Bregu i Diellit, hapësira është 145 metra katëror e preferueshme per zyre dhe biznese. Lokacioni i lokalit është I frekuentëshëm, si dhe ka qasje në parking.
Mund te na kontaktoni prej ores 09:00-19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim