Lokal me qera 36m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: ard 04 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj Lokalin me qera te sh.m." Sami Frasheri " ish shkolla Teknike ne Prishtine . Ne rrugen kryesore. Lokali eshte 36m2 ku perfshine hapsire dhe nje banjo. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari biznesi si zyre, butik etj.... Qmimi eshte 200 euro .... Per info ju mund te kontaktoni ne nr 044 636 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim