Lokal me qera afër Grandit

Jepet me qera nga: Visar 06 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera lokali perballe Hotel Grand-it ne rrugen Garibaldi. Lokali gjindet ne podrum me siperfaqe prej 50m2. Është komplet i renovuar si dhe posedon WC. Lokacioni eshte shume I pershtatshum per qdo lloj veprimtarie, edhe per zyre apo perfaqesi sepse lokacioni eshte mu ne qender te Prishtines Për qdo informat na kontaktoni në 044188343. Qmimi me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim