Lokal me qera

Jepet me qera nga: Ismail 23 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardania Kurrizi 5 Llamella 8,lokali 32A
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali eshte ne gjendje te mire,teresisht i renovuar,dhe eshte i pershtashem per ordinance apo zyre.
Parking te mjaftueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim