Lokal me qira

Jepet me qera nga: Isuf 10 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Rruga: Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjindet mbrapa Teatrit Kombetar afer TEB bankes.Lokali ka 20 meter kateror dhe eshte i pershtatshem per zyre. Numrat kontaktues: 044-395-349 dhe 044-175-698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim