Lokal me qira ne Prishtine afer Komunes se vjeter

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Lokal 18 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: rr. UCK 23
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 23 afer Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe posedon nxemje qendrore, eshte e pershtatshme per zyre, avokat etj.

Cmimi: 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim