Lokal me qira

Jepet me qera nga: Musa 11 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ulpiana D3, Hyrja 6, Nr.1.
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qira lokali 44 m2. Lokali ndodhet ne Ulpiane, D3, H6, Nr 1, perballe Kolegjit Biznesi.
Lokali eshte i pershtatshem per ordinance mjeksore, ord.stomatologjike, ord.fizioterapeutike, farmaci, zyre, avokature, ose veprimtari tjeter.
Lokali ka infrastrukture te re dhe ka qasje nga tri hyrje te mundshme.

Cmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim