Lokale me qera dhe në shitje te ruga B për afariz

Jepet me qera nga: labi invest 13 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohen lokale me qera,ose për të interesuar blerës serioz edhe shiten,me sipërfaqe më të mëdha dhe të vogla në kompleksin labi invest pranë rrugës B lagjia mati I, jon te gatshme për punë dhe posedohet hapësir e mjaftueshme e vendë parkingjeve për vetura,mund të lidhen në një qasje deri 1,000m2 komplet,varësisht prej kërkesës pasi që është mundësia e lidhjes së kateve , pres të interesuar serioz,qmimi me marrveshje. Kontakto 044-665-469 nga ora 08-20 flm në mirëkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim