Lokali 100m2 prishtine te Qafa

Jepet me qera nga: Artan 16 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Rruga Mark Isaku nr 17
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali posedon nxemje qendrore si dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme te biznesit per zyre,call center,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim