Lokali/Zyre 140m2 me qira....

Jepet me qera nga: Ervin Jupolli 23 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 11 Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 140m2 me qira

Zyrja gjendet shumë afër Gjimnazit Sami Frasheri ose Xhamia e Madhe dhe është në perdhes. Zyrja është ne nje ndertes shum morderne qe tani është Busines Centre, sepse tani gjinden 3 compani qe veprojn ne kate te ndara.

Ka gjithsej 2 njësi ku përfshihen:
1. Njësi pune - open plan
2. Banjo

E pajisur me Aircondition (Klimë) si dhe ngrohje qëndrore.

Per me shum informata kontakto Ervin Jupolli ne number +377 44169831 (Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim