Lokali ipet me qira

Jepet me qera nga: Fahri 26 Gsh 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokali ipet me qira
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet ne qender te Prishtines (afer MCM perball Rektoratit)ne rrug kryesore i ploteson te gjitha kushtet per biznes (p.sh restorant, zyre etj...) dhe ka qmim te volitshem per me shum informata na kontaktoni: 044666576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim