Lokali me qira në Veternik Përballë Lagjes 038

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë, përballë lagjes 038.

Lokali gjendet afër rrugës kryesore Prishtinë-Graҫanicë, në katin e parë, ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe e ka parkingun e tij. Brenda ka hapësirë të mjaftueshme si dhe i posedon kushtet mjaft të mira që e bëjnë atë të përshtatshëm për tu përdorur si zyre, dyqan, depo, sallë ekspozitash (showroom) e të ngjashme.

Qiraja mujore është 1,500€, e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depoziti prej 3 qirash mujore.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim