Loshohen lolaket dhe Zyrat me Qera

Jepet me qera nga: arber 12 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Rr. Eduar Lir Arberi(ish Dragodan)
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen me qera zyrat mund te perdoret edhe per lokal, zyra ka siperfaqe prej 150m2, gjendet ne rrugen Eduar Lir afer restaurant Amadeus ne Arberi(ish Dragodan), rruga eshte e gjere,lokalet gjenden 30m2 nga rruga Kryesore,
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim