Me qera - Lokali 61 m2 ne Arberi

Jepet me qera nga: Lokali Arberi 27 Krr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera lokali prej 60 m2 + 15 m2 terase ne lagjen Arberia - Dragodan - afer Raiffeisen Bank apo afer Ambasades Austriake. Lokali eshte i ri dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per shkak se ka dy hyrje lokali mund te ndahet ne dy pjese - 20 m2 dhe 40 m2. Lokali ka banjo, parabanjo dhe nxemje qendrore. Qeraja mujore 220 euro apo sipas marreveshjes nese ndahet. 045 595 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim