Objekt afarist 990m2 me qira në Tophane.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 700 EUR / muaj

Adresa: Tophane, Rr. Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 990 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekt afarist 990m2 me qira në Tophane.
Objekti gjendet te Bahollt dhe i plotëson të gjitha kushtet për afarizëm.
Objekti ka gjithsej 5 kate, ku përfshihet:
1. Podrumi
2. Përdhesa
3. Kati i I-rë
4. Kati i II-të
5. Kati i III-të

Objekti me leje ndërtimi (ka fletën poseduese), ka qen në shfrytëzim nga organizata ndërkombëtare deri tani.

ID e shpalljes: 50007

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim